072-33-80-916

בלונים לבר/ת מצווה

הילד או הילדה הגיעו למצוות? אין ספק שזהו רגע מרגש. גיל המצוות זהו באמת הגיל שבו הילד או הילדה נמצאים במעבר שבין ילדות לנעורים והדבר ניכר בהם: יש רגעים בהם נראים גדולים ובוגרים ורגעים בהם הם דורשים את החום והפינוק לא פחות מילדים קטנים. לכן, את אירוע בר או בת המצווה יש לארגן תוך שילוב הילדות עם הבגרות. בלונים לאירועים לקישוט האולם או החצר יתאימו בכל מקרה. בלונים אהובים על כולם, מילדים קטנים מאוד ועד אנשים מבוגרים.
 
סידור הבלונים בצורה משגעת
כמובן שלא רק נספק לכם את הבלונים בבודדים אלא נבנה עבורכם קונסטרוקציות מופלאות ומרשימות ביותר של בלונים. מדובר על כמויות גדולות מאוד של בלונים הנדרשות לכך. רק מקצוענים כמו וואו בלונים יוכלו לארגן עבורכם את הבלונים כך שהאולם או החצר יראו כחלק מארמון או כל מקום אחר שתרצו.
 

בלונים לאווירה שמחה וכיפית
בלונים לאירועים לקישוט יוצרים מיד אווירה שמחה וכיפית, מכניסים חמימות ושוברים את הקרח אם ישנו בין ילדים שלא מכירים זה את זה או בין ילדים למבוגרים או זהו אירוע בר או בת מצווה המשלב חברים ומשפחה. כבר עם הכניסה לאולם, חצר ואפילו לבית, שער העשוי בלונים צבעוניים מחמם מיד את הלב. אנחנו בוואו בלונים נספק לכם את כל כמות הבלונים שתזדקקו לה, כשהבלונים שברשותנו הם בלונים חזקים ועמידים במיוחד כך שגם אם תתכוננו ותעמידו את הבלונים יומיים לפני האירוע הם ישארו במצבם המושלם.
 

בלונים בכל הצבעים והצורות
בלונים הם קישוט נהדר לכל אירוע. ההבדל נעוץ בצבעי הבלונים שתבחרו ובצורות הבלונים. בוואו בלונים תוכלו לבחור את צורות הבלונים המתאימות לכם מתוך שלל צורות של בלונים לאירועים ושפע של צבעים. הילד או הילדה אוהבים מוזיקת רוק ומנגנים? בלונים בצורת גיטרה חשמלית יהיו מעולים עבורם. הילדים אוהבי סרטי או ספרי פנטזיה ומתחברים לדמויות דמיוניות? בלונים בצורת דרקונים, שדונים, מכשפות ועוד ישמחו להיות חלק מהחגיגה הפרטית שלהם. הילדים אוהבים גיבורי על, נסיכות ודמויות שונות של וולט דיסני? כמובן שגם את אלה נוכל לספק לכם בוואו בלונים. הכל אפשרי- רק בואו לבחור.
 

מפיקים אירוע? רוצים להפתיע?

חייגו 072-33-80-916

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

בלונים לברית\ה
משלוחי בלונים
 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone