072-33-80-916

בלונים לריקודי סלואו

ריקוד הסלואו הוא הדובדבן שבקצפת. מלבד החופה, זהו הרגע המרגש בחתונה, רגע בו כל הפוקוס הוא על החתן והכלה ובו נראית באופן ברור גם האהבה ביניהם. את הדקות המרגשות האלה צריך ללוות באפקטים שיעצימו את הרגע. אחד האפקטים המצליחים והמבוקשים ביותר הוא בלונים לריקודי סלואו. כמובן שאלה לא הבלונים הרגילים המקשטים את האולם או החופה, אלה בלונים שעיני כל האורחים מתבוננות בהם בתחושה של ציפיה.
 

בלונים איכותיים מרגשים את כולם
את האפקט של בלוני לבבות  מתפוצצים אי אפשר להכין מכל בלון. אלה צריכים להיות בלונים לאירועים שהם איכותיים ועמידים. גם מבנה הבועות המתפוצצות צריך להבנות על ידי מקצוענים ובעלי ניסיון של שנים בתחום הבלונים. בוואו בלונים תקבלו בלונים באיכות מעולה ואת הביטחון שהבועות יבנו כמו שצריך ורגע הפיצוץ יהיה הרגע המדוייק בו תרצו שבלוני הלבבות יקיפו אתכם ויעופו מעליכם.
 

רגע של אהבה מתפרצת
בלונים לריקודי סלואו הם בלונים לאירועים שמעוצבים בצורה ייחודית. בלונים אדומים ולבנים בצורת לבבות שמתחבאים בתוך בבועה או בלון עגול ושקוף וברגע השיא של הסלואו- הבלון העגול מתפוצץ ובלוני הלבבות מתפזרים ועולים למעלה ומקיפים את החתן והכלה הנרגשים מכל כיוון כשהם מרחפים מעל הרחבה. הריחוף של בלוני לבבות אדומים ולבנים מעל החתן והכלה מרגשים לא רק את החתן והכלה אלא את כל האורחים שצופים בהם וחיכו לרגע בו הבלונים יצאו מן הבועות שלהם ויתפזרו. הבלונים המתפוצצים נראים ממש כמו הרגש של החתן והכלה שהיה מכונס ובריקוד הסלואו מתפרץ החוצה.
 
לקשט את האולם בשלל בלונים
בלונים מתפוצצים בצורת לבבות הם הבלונים המיועדים לרגע מסויים מאוד באירוע, אך כל האירוע שלכם יכול להיות מלא בבלונים המקשטים את האולם והופכים אותו מעוד אולם סטנדרטי (גם אם יפה) לאולם שהאווירה בו היא קסומה. בלונים לאירועים הם בלונים מלאי יוקרה ואלגנטיות. ניתן לבחור בבלונים מבריקים, שקופים או מט בגווני זהב, כסף, לבן, ורוד בהיר ועוד. אנו בוואו  בלונים מתמחים בבלונים לאירועים, בניית מבנים וצורות מבלונים והפיכת האירוע שלכם לייחודי באמצעות הבלונים.
 

מפיקים אירוע? רוצים להפתיע?

חייגו 072-33-80-916

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

בלונים לברית\ה
משלוחי בלונים
 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone