072-33-80-916

בלוני לד

רוצים ליצור קסם של ממש במסיבה שלכם? להפוך את האולם או החדר לארץ של אגדות? שילוב מדהים בין בלונים לאור ייצרו אווירה מופלאה שיגרמו לא רק לכם  אלא גם לאורחים לזכור את האירוע להרבה זמן. אנחנו בוואו בלונים נספק לכם בלוני לד איכותיים שיכולים להאיר גם לזמן ארוך ברצף. השילוב המקסים בין בלונים לאירועים, שהם קישוט נהדר בפני עצמו לבין לדים יוצר קישוט שאי אפשר להשאר אדיש מולו.
 

בלון או מנורה? גם וגם
בלוני לד אחרים הם בלונים צבעוניים עם לד מובנה בתוכם שמשמשים ממש כמו מנורה קטנה. בוואו בלונים נוכל לתלות על התקרה בצפיפות בלוני לד צבעוניים בשלל צבעים. לכל בלון יש לחצן הפעלה משלו כשהדלקת כל הבלונים יחד יוצרת תקרה מלאת בלונים המוארת בשלל צבעים. קישוט אולם בר או בת מצווה בבלוני לד צבעוניים, על התקרה או במקומות אחרים באולם ייצרו אווירה כיפית במיוחד ומושלמת לריקודים.
 

בלון שקוף מלא נצנוצים
אם אתם אוהבים בועות סבון, אתם בוודאי מוקסמים מהשילוב של המראה העגול והשקוף יחד עם נצנוצים צבעוניים של האור המשתקף. בלוני לד יוצרים את אותו אפקט בדיוק (ובלי להתפוצץ אחרי שניה...). הבלונים גדולים ושקופים ובתוכם לדים מנצנצים בשלל צבעים לפי בחירתכם. אפשר לבחור בלדים סגולים וכחולים שנותנים מראה אולטרה סגול או לדים בשלל צבעים שיצרים מראה משמח במיוחד. ילדים יתלהבו מאוד מן הלדים הצבעוניים כשבוגרים יותר ימשכו לכיוון הכחול- סגול. אצלנו בוואו בלונים תמצאו בלונים לאירועים עם לדים בצבעים לפי בחירתכם.
 
בלוני לד עם הדפס מיוחד
בין בלוני לד שקופים ומנצנצים בשלל צבעים תוכלו גם לדאוג לבלוני לד עם הדפס מיוחד עם שם בעל השמחה, ברכת מזל טוב ועוד. הבלונים יוכלו לשמש גם כהפתעה לילדים המגיעים ליום ההולדת, הפתעה שיקחו איתם הביתה ותשמש מזכרת מיום ההולדת או האירוע.

רוצים להפוך את האירוע למלא בקסם. מחפשים שילוב מדהים בין צבע ואור? בלוני לד הם השילוב המנצח בין צבע ואור ויהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.
 

מפיקים אירוע? רוצים להפתיע?

חייגו 072-33-80-916

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

בלונים לברית\ה
משלוחי בלונים
 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone