072-33-80-916

מספרים מבלונים

באמצעות בלונים ניתן לא רק לקשט אירועים ומסיבות אלא גם להעביר מסר. למשל, בלונים לבריתה באשקלון יכולים להעביר מסר של חיים חדשים, של תינוקות חייכניים ואופטימיות שאין לה גבולות. ובאמצעות מספרים מבלונים ניתן להעביר מסרים רצויים, למשל גיל מכובד ביום הולדת עגול או יום השנה לנישואין של זוג מאושר.

אם אתם רוצים לספר סיפור מבלונים ואם רציתם ליהנות מתצורות יוצאות מן הכלל של מספרים מבלונים, לוואו בלונים יש אין ספור פתרונות עבורכם. כמו כן, ניתן להזמין קישוטי בלונים לעיצוב, לכל מטרה ולכל חגיגה.
 

כל מספר שנחוץ לכם
וואו בלונים מתמחים בעיצובי בלונים בכל תצורה וצבע. ניתן לבחור שילובי צבעים מעניינים וסידורים נוצצים מלאי אוויר. בחירה מבוקשת מאוד במספרים ובצורות אחרות, הינה סידור בצבעי כרום. סידור בלוני כרום באשדוד מעניק לאירוע חזות עדכנית ואפילו מלהיבה. אך אם נשוב לעניין המספרים, כדאי לציין שאפשר למצוא כל בלון, בכל מספר שנחוץ לכם. יש לכם צורך בצרור בלונים לבת מצווה ברחובות? אין ספק שהמספר 12 צפוי לככב אצלכם. מספרים מבלונים נחוצים לכם לכבוד בר המצווה? 13 זה מה שאתם צריכים. חוגגים יום הולדת לגיל 20, 30, 40 או 120? אתם אומרים מהם המספרים ווואו בלונים דואגים לכל המספרים הנחוצים לכם.

מלבד בלונים לבריתה באשקלון, ברית מילה או יום הולדת, מספרים מבלונים יכולים לתאים גם לאירועים אחרים. למשל, אם חוגגים עשור למועד פתיחתה של חנות, בלוני 10 צפויים לככב. בחגיגות של 70 שנה למדינה, בלוני ה-70 נראו בכל פינה. ואם רוצים דווקא אותיות, סידור בלוני כרום באשדוד מחברת וואו יעשה את העבודה. מחזור י"ב או מחזור כ"ג – כל מה שתזמינו במקצועיות תקבלו.

כל צבעי הקשת
כשסידור בלונים מבוצע כראוי נהנים ממחזה יוצא מגדר הרגיל. כאשר נחוצים לכם מספרים מבלונים תנו דעתכם גם על יופיים של הצבעים. בלונים לבת מצווה ברחובות, לכבוד חתונה או יום הולדת או לכל מטרה אחרת, מגיעים בצבעים נפלאים, זוהרים ויפים. וואו בלונים שמחים להאיר אירועים בעיצובי בלונים, עם מספרים, אותיות ועוד מיני צורות.
 

מאמרים:

 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone