072-33-80-916

משלוח בלונים


זר בלונים בהפתעה
תארו לכם את הסיטואציה: פתאום צלצול בדלת ואתם מקבלים זר ענק של בלונים צבעוניים בשלל צורות וצבעים. זהו כיף אדיר. אם מדובר על הולדת בן או בת חדשים, זר הבלונים יכול להיות מלא בבלוני מוצצים, בקבוקים או לבבות בצבעים שאתם בוחרים. אם זהו יום הולדת זר הבלונים יכול לכלול בלונים צבעוניים ומקושטים, בלונים עם הדפס מזל טוב, בלוני הליום של מספר לפי גיל חוגג יום ההולדת. אם זו בת זוג, צבעי ורוד, אדום, סגול וצורות לב יתאימו במיוחד. לכל אחד אפשר להתאים את הבלונים שלו.
 
בלונים שיחזיקו לאורך זמן
עוד יתרון של משלוח בלונים הוא העמידות שלהם. לעומת זר פרחים שיחזיק לכל היותר שבוע, משלוח בלונים לאירועים יחזיק גם חודש בגלל האיכות והחומר החזק מהם הבלונים עשויים.

רוצים לשמח אנשים ואין לכם זמן או אפשרות  לבקר? משלוח בלונים הוא פתרון מעולה. בוואו בלונים תוכלו להרכיב את זר הבלונים מתוך שלל אפשרויות, להזמין מבנה בלונים בכל צורה ולהיות בטוחים שהמשלוח יגיע ליעד שלו בזמן.
 
חברים טובים שלכם התחדשו בתינוק או תינוקת? לאדם שאתם אוהבים יש יום הולדת או שהוא חלילה מרותק למיטה וזקוק לכל עידוד מכל סוג שהוא? בלונים ללא ספק מוסיפים אור ושמחה לכל מקום אליו הם מגיעים. בין אם המטרה היא השתתפות בשמחה ובין אם עידוד וחיזוק, בלונים תמיד כיף לקבל וגם האפשרויות לבחירת הבלונים הן בלתי מוגבלות כמעט. לכל אדם ולכל אירוע תוכלו לבחור את הבלונים המתאימים ביותר. גרים רחוק ולא תוכלו להגיע פיזית ולהביא את הבלונים? לשם כך נועד משלוח בלונים, ממש על אותו רעיון של משלוח פרחים הוותיק.
 

הזר מגיע עייף? לא כשאלה בלונים
יתרון אדיר של משלוח בלונים של וואו בלונים על פני פרחים הוא שאנו משתמשים בבלונים לאירועים להרכבת הזר. בלונים לאירועים הם בלונים עמידים במיוחד, נראים חגיגיים, בעלי נפח, מבריקים בשלל צורות או דגמים. אנו יכולים גם ליצור עבורכם מבנה בלונים בצורות שונות: מיקי או מיני מאוס, מכונית, זר פרחים מבלונים ועוד. לעומת זר פרחים שמגיע אחרי נסיעה ארוכה כשהפרחים "עייפים" ולא במיטבם, זר הבלונים יגיע רענן בדיוק כמו שיצא.
 

מפיקים אירוע? רוצים להפתיע?

חייגו 072-33-80-916

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

בלונים לברית\ה
משלוחי בלונים
 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone