072-33-80-916

עיצוב חופות  בלונים


בלונים בשלל צבעים
האפשרויות לעיצוב חופות מבלונים הן בלתי נגמרות כמעט. כיוון שאלה בלונים לאירועים, בעלי מראה יוקרתי וחגיגי ניתן למצוא אותם בצבעים חגיגיים של לבן, זהב, נחושת וכסף. ניתן להתאים בין הבלונים לחופה לבין אלמנטים עיצוביים אחרים באולם והמראה יהיה מופלא. ניתן אפילו להתאים בין צבעי הבלונים לזר הכלה או לאלמנטים בשמלת הכלה. העיצוב הכולל יהיה נהדר. אנחנו בוואו בלונים מומחים בעיצוב חופות בלונים כמו גם בקישוט באמצעות בלונים של האולם כולו. החוויה שלכם ושל האורחים תהיה מלאת קסם.
 

חופה העשויה כולה בלונים- להגשים חלום
גם בתור ילדה חיכית לרגע בו תתחתני? תמיד אהבת בלונים? הוספת בלונים לחופה, בניית עמודי בלונים בשביל המוביל אתכם אל החופה או בניית כל החופה מבלונים בלבד- הכל אפשרי. המקצועיות והניסיון של וואו בלונים יביאו לעיצוב המושלם של חופת החלומות שלכם. גם אם החופה היא מבד או כל חומר אחר, הוספת בלונים מבריקים בצבעים תואמים יוסיפו אלגנטיות ויופי ויקחו את עיצוב החופה והאולם בכלל למקום אחר. כן, בלונים בהחלט יכולים להוסיף אלגנטיות. בלונים מבריקים, שקופים או מטאליים, בלונים לא חייבים להתחבר דווקא עם ילדותיות, בהחלט אפשר לבחור בבלונים שמוסיפים קסם אמיתי, יוקרה וחגיגיות.
 
אתם אוהבים מאוד בלונים? בלונים ליוו אתכם מילדותכם וממשיכים ללוות אתכם גם היום בכל אירוע חגיגי? הבלונים יכולים להיות חלק משמעותי מאחד האירועים החשובים ביותר בחייכם- החתונה. היום ניתן לעצב באופן יוקרתי ולא ילדותי מדי גם חופות מבלונים. ניתן לעצב את החופה כולה מבלונים או חלקים ממנה. בלונים יהפכו את החופה שלכם למקורית וכזו שכל האורחים יזכרו. עיצוב כזה ישלב בין חגיגיות לבין מראה עגול ואפילו עם קריצה של הומור.
 
בלונים עמידים באיכות מעולה
אחת הסיבות שגורמת לזוגות רבים לוותר על בלונים לקישוט החופה או האולם בכלל היא החשש שלא יהיו עמידים מספיק, אז אין לכם מה לחשוש. בלונים לאירועים שאנו בוואו בלונים נספק הם בלונים עמידים ואיכותיים במיוחד. אנו לא ניקח את הסיכון שאפילו בלון אחד יתחיל להראות סימני "עייפות". נבנה את הקונסטרוקציה של החופה או נקשט את  האולם כולו ממש קרוב למועד תחילת האירוע כך שהבלונים יראו במיטבם.
 

מפיקים אירוע? רוצים להפתיע?

חייגו 072-33-80-916

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

בלונים לברית\ה
משלוחי בלונים
 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone