072-33-80-916

קשתות מבלונים

כאשר מופיעה קשת בשמיים, אנו מתרשמים מהתצורה ומהצבעים. חובבי האדריכלות הבחינו בוודאי שגם מבנים מרהיבים מתהדרים בקשתות נאות. כל מי שטייל בעולם הבחין בוודאי שבמגוון אתרים, עתיקים וחדשים, מהוות הקשתות מחזה מאיר עיניים. את האפקט הזה ניתן להכניס לאירועים מכל הסוגים, בעזרת בלונים יפים.

כל מה שצריך זה לפנות לחברת וואו בלונים ולבקש קשתות מבלונים. לא משנה מהו האירוע המתקרב, בלונים לבר מצווה גן יבנה, פתרונות חתונה או ליום הולדת, הקשתות של וואו בלונים יעשו לכולם שמח על הלב.
 

ברוכים הבאים ליום ההולדת
על מנת לתאר באופן ברור מתי מקובל להעמיד קשתות מבלונים נבקש מכם לדמיין מסיבת יום הולדת שאתם מתכננים. דמיינו את המוזמנים מגיעים, את הנרות על העוגה, את השלטים המברכים ב"מזל טוב" וב"ברוכים הבאים". כעת, חשבו על הכניסה ותארו לכם שתרצו להפתיע את כל הנכנס ובמיוחד את מי שחוגג את השנה שהתווספה. בלונים ליום הולדת גן יבנה בצורת קשת, בכניסה, מברכים כל אחד ברכת ברוך הבא. קשתות יפות יכולות להתאים לימי הולדת שחוגגים בבית או מחוצה לו. אין מה לדבר, בלונים לברית יבנה משתלבים נהדר והם בהחלט במקום גם במסיבות של הגיל המבוגר.

קשתות למסיבות מקפיצות
קשתות מבלונים יכולות להתאים לימי הולדת באווירה רגועה אך גם למסיבות מקפיצות. וואו בלונים יודעים להרכיב יופי של צורות - בלונים לבר מצווה גן יבנה וגם עיצובים מרשימים לחתונות. קשתות מבלונים ניתן להציב בגבהים רצויים, בטקסים, מעל רחבת הריקודים ובכל מקום אחר שרוצים. כשרוצים עיצוב צבעוני ויפה, בלונים ליום הולדת גן יבנה זה יופי של דבר. קשתות מבלונים כשהמוזיקה מפזזת סביב משתלבים באופן טבעי באווירת השמחה.

אז ראינו כי בלונים לברית יבנה יתאימו מאוד וכך גם קשתות צבעוניות שנישאות בקבלת הפנים בחתונות. אפשר לעצב בעזרת הבלונים גם אירועים עסקיים וכנסים, מסיבות הפתעה ואפילו הצעות של נישואים. חושבים על דרך צבעונית ויפה להלביש אירוע החשוב לכם? מארגנים קונספט ומחפשים רעיון מיוחד? וואו בלונים יעזרו לכם עם מיטב הבלונים, בכל צבע שתרצו.
 

מאמרים:

 

072-33-80-916

Swissashay7@gmail.com

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 
facebook3, facebook, social, dualtone